O nas

Nasza misja

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług wysokojakościowych, a satysfakcja Klienta stanowi nasz główny cel. Rozwiązujemy każdy problem mechaniczny oraz dbamy o wygląd auta: wszystko w jednym miejscu. Przewracamy salonowy blask autom jak zewnątrz, tak i wewnątrz; na najwyższym poziomie chronimy lakier od codziennych zagrożeń oraz polepszamy stan mechaniczny. Wyróżnia nas profesjonalne podejście, doświadczenie i zawodowość.

Nasza wizja

Nasza oferta jest skierowana do każdego posiadacza pojazdu z całego województwa Małopolskiego oraz Śląskiego, dla firm z flotą samochodów oraz dealerów samochodów nowych i używanych.
Dla osób zarówno z naszych rejonów Trzebini, Chrzanowa i Krakowa, nie tylko gdyż nasi klienci którzy już korzystali z naszych usług to klienci z takich miejscowości. 

Nasze wartości

jakość

W branży detailingu samochodów, wartością nadrzędną jest zapewnienie najwyższej jakości usług i produktów, aby zapewnić klientom doskonały wygląd i stan pozostawionych nam samochodów.

Skuteczność

W naszym salonie skupiamy się na skutecznych działaniach i procesach, tak aby zapewnić efektywną i szybką realizację usług, a także zapewnić wygodne i bezproblemowe doświadczenie dla naszych klientów.

Profesjonalizm

Naszą wartością jest zapewnienie profesjonalnego podejścia i wysokiego poziomu obsługi klienta, aby zapewnić naszym klientom satysfakcję z zakupionych usług. Przestrzegamy najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa, a także udzielamy fachowych porad na temat detailingu samochodów.

Opinie w Google

Profesjonalnie, bez ściemy i zgodnie z ustaleniami. Samochód pięknie się prezentuje, pachnący i czyściutki środek. Fenomenalnie prezentujący się lakier, a do tego nieskazitelne i super zabezpieczone cztery osiemnastki! Gorąco polecam, warto zadbać o swój samochód, na pewno wrócę tu nie raz!
Łukasz
Kolejny samochód oklejony Folią PPF w tym detailingu. Jestem bardzo zadowolony, nic złego sią nie dzieje z Folią PFF, użytkuje na jednym samochodzie od 3 lat, na nowym usługa wykonana miesiąc temu. Umówiłem się na termin i wszystko było dopięte na ostatni guzik. Obsługa bardzo profesjonalna, a na tym mi zależało najbardziej.
Adrian
Korzystałam z usług DS kiedy jeździłam Saabem, teraz korzystam jeżdżąc nowym samochodem i jestem bardzo zadowolona. Czyszczenie wnętrza samochodu, ceramika: wszystko robione porządnie. Terminy są przystępne, a kontakt rewelacyjny. Polecam każdemu.
Aneta
Przewiń do góry