Korekta lakieru

Odświeżenie i odnowienie lakieru w Twoim samochodzie. Sprawdź najnowsze pakiety i wybierz najlepszy dla siebie. 

Skuteczne odświeżenie

Chcesz, aby Twój samochód zawsze wyglądał jak nowy? Teraz możesz to zrobić dzięki naszej usłudze korekty lakieru!

Nasi wykwalifikowani specjaliści zadbają o to, aby Twoje auto wyglądało jak nowe, niezależnie od tego, czy są to drobne zarysowania, czy poważne. Dzięki najnowocześniejszym technikom i narzędziom gwarantujemy, że po naszej usłudze nie będzie żadnych śladów zarysowań lakieru.
Odzyskaj piękno swojego samochodu już dziś!

Zadzwoń do nas i uzyskaj wycenę.

Korekta lakieru

Czym jest korekta lakieru, nazywana również renowacją lakieru?
Korekta lakieru to jedna z najbardziej efektownych usług z zakresu detailingu. Dzięki niej rysy i zmatowienia znikają, a lakier nabiera ponownie lśniącego blasku. Polerowanie pozwala na usunięcie zarysowań i poprawę stanu wizualnego powierzchni lakierowanej.
Rysy można podzielić na drobne, średnie i głębokie. Najtrudniej usunąć te ostatnie, a ich obecność jest zauważalna przede wszystkim przez większość ludzi. W przypadku rys głębokich konieczne jest użycie specjalistycznych narzędzi, jednak nawet najlepsze narzędzia nie pomogą, jeśli osoba zajmująca się korektą lakieru nie ma odpowiedniej wiedzy i doświadczenia.

Odśwież stary lakier

Naszym celem jest zapewnienie lakierowi dobrej kondycji przez wiele lat. To właśnie powinno być głównym celem korekty lakieru, aby pojazd wyglądał świetnie i był odpowiednio zabezpieczony.

Oferujemy trzy rodzaje korekty lakieru:

 • jednoetapową,
 • dwuetapową,
 • trzyetapową.

Pierwsza z nich to odświeżenie lakieru, które nadaje mu głębszy kolor i usuwa mikro-rys. Drugi etap to bardziej zaawansowana renowacja, która pozwala na uzyskanie oszałamiającego efektu.Trzeci etap to pełna korekta lakieru, usługa dla najbardziej wymagających, która usuwa nawet najcięższe zarysowania i nadaje lakierowi efekt szkła.

Jeśli zależy Ci na skutecznej renowacji lakieru Twojego auta, skontaktuj się z nami.

Wybierz odpowiedni pakiet

One-Step

do 900 zł
 • Zakres usługi:
 • Przygotowanie lakieru i innych powierzchni pod aplikacje powłoki ochronnej
 • Aplikacja powłoki na lakier
 • Zabezpieczenie tworzyw sztucznych
 • Zabezpieczenie reflektorów oraz świateł

Two-Step

do 1300 zł
 • Zakres usługi:
 • Przygotowanie lakieru i innych powierzchni pod aplikacje powłoki ochronnej
 • Aplikacja powłoki na lakier
 • Zabezpieczenie tworzyw sztucznych
 • Zabezpieczenie reflektorów oraz świateł
Popularny

Pełna korekta

do 1900 zł
 • Zakres usługi:
 • Przygotowanie lakieru i innych powierzchni pod aplikacje powłoki ochronnej
 • Aplikacja powłoki na lakier
 • Zabezpieczenie tworzyw sztucznych
 • Zabezpieczenie reflektorów oraz świateł

Dlaczego Detailing System?

Jakość usług

Gwarantujemy wysoką jakość naszych prac

Specjalistyczny sprzęt

Używamy najnowszych i sprawdzonych technologii

Darmowe konsultacje

Za darmo doradzimy najlepsze rozwiązanie

Czas realizacji

90% zleceń realizujemy w ciągu tego samego tygodnia

Opinie -Korekta lakieru

FAQ

Tak, udzielamy gwarancji 2 lat na montaż i 10 lat na odbarwienia folii.
Warunkiem uzyskania i utrzymania gwarancji na powłokę ceramiczną jest regularne mycie ręczne samochodu przynajmniej raz w miesiącu oraz pamiętanie o serwisach powłoki. Ponadto, zalecamy stosowanie wyłącznie środków do pielęgnacji samochodu zalecanych przez producenta powłoki ceramicznej.

Tak, warto zabezpieczyć nowy samochód, ponieważ nowe lakiery są bardziej wrażliwe na uszkodzenia powodowane przez czynniki zewnętrzne, takie jak ptasie odchody, chemikalia i owady. Zabezpieczenie lakieru może ochronić go przed takimi uszkodzeniami, a tym samym zachować jego wygląd i wartość. Mogą Państwo wybrać między powłoką ceramiczną, powłoką ochronną czy folią ochronną.

Zaleca się pranie tapicerki w samochodzie co 6 do 12 miesięcy, w zależności od częstotliwości i intensywności użytkowania samochodu. W celu utrzymania czystości i świeżości tapicerki, można ją regularnie czyścić i odkurzać, szczególnie w newralgicznych miejscach, takich jak fotele i dywaniki.

Bezbarwna folia ochronna daje ochronę lakieru samochodu przed zarysowaniami, zadrapaniami, zabrudzeniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Folie te są wykonane z wytrzymałych materiałów i są projektowane tak, aby być niewidoczne na lakierze samochodu. Zastosowanie bezbarwnej folii ochronnej jest wartościowe dla osób, które chcą zabezpieczyć swój samochód i zachować jego wartość. Może również pomóc w uniknięciu kosztownych napraw lakieru w przypadku jego uszkodzenia. Warto jednak pamiętać, że folia ta może wymagać regularnej pielęgnacji i serwisów, aby zachować swoje właściwości ochronne.

Plamy z wody na samochodzie niekoniecznie są winą powłoki. Mogą one powstać z różnych przyczyn, takich jak korozja, uszkodzenia lakieru, niedokładne mycie samochodu, wyschnięta woda i inne czynniki. Warto dokładnie zbadać źródło plam i w razie potrzeby skonsultować się z profesjonalistą w celu uzyskania pomocy w ich usunięciu.

Czas utrzymania się efektu polerowania lakieru zależy od wielu czynników, w tym od tego jak dokładnie jest on pielęgnowany po zabiegu. Wpływ na trwałość efektu polerowania mają czynniki zewnętrzne, takie jak, a także użytkowanie samochodu i jakość stosowanych do pielęgnacji produktów. Regularne mycie, konserwacja i ochrona lakieru przed czynnikami zewnętrznymi może przedłużyć trwałość efektu polerowania.

Jednym z mitów dotyczących powłok ceramicznych jest twierdzenie, że chronią one przed odpryskami. Niestety, to nieprawda. Jedynym skutecznym sposobem na zabezpieczenie lakieru przed odpryskami jest zastosowanie folii PPF.

Likwidacja szkody z OC sprawcy jest bardzo prosta. W celu uzyskania odszkodowania należy przesłać do ubezpieczyciela potwierdzenie zastosowania powłoki, takie jak certyfikat, rachunek bądź faktura. Po wizycie w celu oględzin pojazdu, przygotujemy wycenę powtórnego naniesienia powłoki, którą ubezpieczyciel może zaakceptować. Wtedy możemy przeprowadzić usługę bez ponoszenia dodatkowych kosztów. W przypadku likwidacji szkody z AC, postępowanie jest podobne, jeśli pojazd został wcześniej odpowiednio ubezpieczony. Jeśli nie, większość firm ubezpieczeniowych może odmówić wypłaty odszkodowania.

Tak, zatrzyma to proces dalszego szybszego zużycia, lecz informujemy klienta że niedoskonałości które powstały do tego momentu będą widoczne pod folią

Zamów na prezent

Chcesz sprawić radość Twoim bliskim, którzy pasjonują się motoryzacją, lub detailingiem? Skorzystaj z naszej oferty voucherów!

Przewiń do góry

Zamów Voucher

Wypełnij poniższy formularz, aby zakupić voucher prezentowy. 
Potwierdzimy zakup w ciągu 24 godzin przez maila lub telefonicznie.