Usługi

Usługi Detailing System

Wyjątkowe auta zasługują na wyjątkową pielęgnację i ochronę lakieru! Właśnie w tym celu powstają dostępne w naszej ofercie powłoki ceramiczne. W Detailing System oferujemy pełen zakres profesjonalnych usług auto detailingowych.

Obejmują one czyszczenie, polerowanie oraz zabezpieczenie samochodu. Zawsze działamy z zamiarem przywrócenia samochodu do stanu salonowego.

Zajmujemy się rewitalizacją każdego elementu. Nie ważne czy Twój samochód ma rysy, zadrapania, wgniecenia czy też jego wnętrze wymaga gruntowej renowacji, dzięki nam każdy detal będzie jak nowy, a końcowy efekt sprawi, że Twój pojazd będzie wyglądał tak, jakby dopiero opuścił taśmę produkcyjną!

Powłoki ochronne

Powłoka ceramiczna jest skutecznym i równocześnie trwałym zabezpieczeniem samochodu. W dzisiejszych czasach, mając do czynienia z coraz nowszymi samochodami w których lakiery stały się coraz bardziej miękkie i podatne na zarysowania nawet podczas zwykłego mycia, przez to zaczęto stosować powłoki ceramiczne, które po utwardzeniu się na samochodzie tworzą warstwę niesamowitej szklistości i głębi koloru lakieru, a co najważniejsze skutecznie chronią przed zarysowaniami. Dzięki gładkości powierzchni powłoki uzyskamy efekt hydrofobowy, co daje skutek odpychania wody wraz z zanieczyszczeniami. Zdecydowanie wpływa ona na łatwiejszą pielęgnację pojazdu, spowalnia w znaczny sposób brudzenie, jednocześnie zapobiegając korozji i oksydacji lakieru.

Folie ochronne PPF

Folia ochronna jak sama nazwa wskazuje zabezpiecza lakier przed uszkodzeniami oraz szkodliwym oddziaływaniem warunków atmosferycznych. Która posiada właściwości samoregeneracji. Oferta jest skierowana dla posiadaczy nowych samochodów. Użwanych też ale trzeba zaznaczyć ze niedoskonałości pod folią pozostaną lecz nie będą one się pogłębiały

Zabezpieczenie felg

Zabezpieczenie felg polega na nałożeniu powłoki ceramicznej na felgi lub same ich fronty. Zabezpiecza je przed nadmiernym brudzeniem pyłem z klocków hamulcowych oraz brudem, łatwiej utrzymać je w czystości, nawet deszcz potrafi zmyć brud ​

Woskowanie

Pokrycie lakieru samochodu woskiem zabezpiecza go przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych oraz odświeża wygląd samochodu.​

Korekty lakieru

Korekty między sobą różnią się stopniem wykończenia lakieru i zastosowaniem w stopniu zużycia lakieru, najczęściej stosowana "onestep" lub "twostep' którą wybieramy w zależności od zużycia lakieru. ​

Renowacja skóry

Odnowimy starą tapicerkę by wyglądała jak nowa. Kiedy fotel jest przetarty czyli zszedł lakier, możemy go pomalować.​

Czyszczenie wnętrza

Zabezpieczenie felg polega na nałożeniu powłoki ceramicznej na felgi lub same ich fronty. Zabezpiecza je przed nadmiernym brudzeniem pyłem z klocków hamulcowych oraz brudem, łatwiej utrzymać je w czystości, nawet deszcz potrafi zmyć brud.

Zabezpieczenie nowych samochodów

Pokrycie lakieru samochodu woskiem zabezpiecza go przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych oraz odświeża wygląd samochodu.​

Przygotowanie samochodu pod sprzedaż

W naszej ofercie posiadamy usługi przygotowania auta do sprzedaży, dzięki którym Twój samochód będzie wyglądał na atrakcyjny i zadbany, a to bardzo ważne dla potencjalnego klienta. Za samochód przygotowany przez naszą firmę na sprzedaż z pewnością otrzymasz satysfakcjonującą cenę. Dodatkowym atutem jest czas sprzedaży, który na pewno się skróci ze względu na bardzo dobry wygląd samochodu.

FAQ

Dajemy Państwu dożywotnią gwarancję, na zżółkniecie i pękanie folii pod wpływem promieni UV, tak długo, jak samochód pozostaje w rękach jednego właściciela. Nasza folia, jeśli o nią dbamy, nie matowieje i nie traci swojego połysku, czego efektem jest zawsze estetyczny wygląd oklejonych elementów.

A detailed answer to provide information about your business, build trust with potential clients, and help convince the visitor that you are a good fit for them.

Bezbarwne folie ochronne to najskuteczniejszy sposób na zabezpieczenie lakieru samochodowego dostępny na rynku.  Nowoczesne rozwiązania pozwalające na skuteczną ochronę lakieru oraz innych, newralgicznych elementów. Jednorazowa aplikacja bezbarwnej folii umożliwia pełne zabezpieczenie lakieru i innych elementów takich jak np. przednie reflektory, wnęki klamek, zderzak, czy też maska. Folia ochrania przed rysami, skutkami uderzeń kamieni, żwiru oraz warunkami atmosferycznymi. Wszystkie pozostałe elementy zewnętrzne (lakier, felgi, szyby, elementy chromowane i plastikowe) oraz wewnętrzne warto zabezpieczyć wysokiej jakości powłokami ceramicznymi, które zapewniają wysoki poziom ochrony oraz nie ścierają się podczas mycia i regularnej pielęgnacji.

 Folia działa jak bariera ochronna chroniąca Twój samochód przed kamieniami i otarciami. Folia jest niewidoczna i, co najważniejsze, utrzyma lakier Twojego samochodu w perfekcyjnym stanie mimo upływu lat.

Samochód prosto z salonu zdecydowanie należy zabezpieczyć. W związku z tym, że producenci aut stosują ekologiczne lakiery produkowane na bazie wody, nie zawierają one utwardzaczy. Sprawia to, że lakier jest miękki i nieodporny na jakiekolwiek zarysowania. W CARS SPOT w Poznaniu stosujemy zabezpieczenia ceramiczne, które powstały z użyciem nanotechnologii. Tego rodzaju powłoki charakteryzują się wyjątkowymi właściwościami samoczyszczącymi oraz hydrofobowymi, czyli znakomicie odprowadzają wodę.

Czyste wnętrze samochodu to nie tylko przyjemność dla oczu, ale też i dbałość o nasze zdrowie podczas eksploatowania auta.  Zalecamy wykonanie usługi detailingu wnętrza 1 – 2 razy w roku.  Po profesjonalnie wykonanej usłudze i zabezpieczeniu powierzchni tapicerki wydłuży się czas ochrony wnętrza przed przyszłymi zabrudzeniami.  

Radzimy także zabezpieczyć nowy samochód i jego tapicerkę materiałową i skórzaną, aby zachowała idealny wygląd na dłużej.

Tak,  ale pod warunkiem, że będzie przeprowadzone przez profesjonalistów.  Własnoręczne polerowanie lakieru samochodowego może spowodować więcej problemów i wymagać później zaawansowanej renowacji.  Tanie pasty polerskie, amatorskie szlifierki oscylacyjne, czy nawet brudne ścierki potrafią spowodować katastrofę.  Lepiej powierzyć tak delikatne naprawy profesjonalistom. 

Pod warunkiem, że będziemy prawidłowo i troskliwie eksploatować auto i prawidłowo je myć, to polerowana i błyszcząca karoseria będzie cieszyć nas swoim wyglądem od 3 do 6 miesięcy.  Nie zachwyca, prawda?  Dlatego proponujemy zabezpieczenie każdej polerowanej karoserii powłokami ceramicznymi, co znacząco wydłuży czas połysku lakieru o co najmniej 3 lata.

Przewiń do góry