Woskowanie

Zabezpiecz i nadaj blask. Woskowanie zapewnia ochronę przed korozją.

Ochrona pojazdu

Woskowanie samochodu to proces, z którego korzysta większość kierowców. Jednak dla początkujących kierowców lub osób, które po raz pierwszy interesują się tematem zabezpieczenia swojego pojazdu, może to być nowe pojęcie.
Woskowanie polega na nałożeniu warstwy wosku na karoserię samochodu, co ma na celu ochronę lakieru przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Przed woskowaniem należy dokładnie oczyścić samochód z zanieczyszczeń, takich jak smoła, opiłki metaliczne, owady, a także wykonać glinkowanie i odtłuszczanie.

Woskowanie przynosi wiele korzyści, m.in. zabezpiecza karoserię przed wodą, słońcem i zabrudzeniami. Tworzy on hydrofobową warstwę, która utrzymuje się na powierzchni lakieru nawet do kilku miesięcy, chroniąc go przed deszczem oraz ryzykiem powstania mikro rys.

Dodatkowo, woskowanie zapewnia ochronę przed korozją, uniemożliwiając osadzanie się zanieczyszczeń drogowych na powłoce, co zapobiega utlenianiu lakieru i przedwczesnemu starzeniu się karoserii.

Dlaczego warto?

 1. Zabezpiecza lakier przed czynnikami zewnętrznymi.
 2. Chroni przed korozją i utlenianiem się lakieru.
 3. Zmniejsza ryzyko powstawania rys.
 4. Ułatwia usuwanie trudnych zabrudzeń.

Co otrzymam?

 1. Zabezpieczenie lakieru przed wpływem czynników zewnętrznych, takich jak woda, słońce, zabrudzenia itd.
 2. Warstwę hydrofobową, która utrzymuje się nawet do kilku miesięcy i chroni lakier przed deszczem.
 3. Ochronę przed korozją, do której mogłoby dojść z powodu osadzających się zabrudzeń drogowych i nie tylko.
 4. Zabezpieczenie przed utlenianiem się lakieru i zmniejszenie ryzyka pojawienia się rys.
 5. Więcej czasu na reakcję i usunięcie trudnych zabrudzeń, takich jak opiłki z hamulców, owady, ptasie odchody czy smoła.

Wybierz odpowiedni pakiet

Optimum

280 zł
 • Zakres usługi:
 • Usuwanie smoły
 • Usuwanie lotnej rdzy,
 • Glinkowanie
 • Cleaner pod wosk
 • wosk Soft99 – Fusso –

Ultimate

350 zł
 • Zakres usługi:
 • Usuwanie smoły
 • Usuwanie lotnej rdzy,
 • Glinkowanie
 • Cleaner pod wosk
 • Wosk Swisswax Rock

Dlaczego Detailing System?

Jakość usług

Gwarantujemy wysoką jakość naszych prac

Specjalistyczny sprzęt

Używamy najnowszych i sprawdzonych technologii

Darmowe konsultacje

Za darmo doradzimy najlepsze rozwiązanie

Czas realizacji

90% zleceń realizujemy w ciągu tego samego tygodnia

Opinie -Woskowanie

FAQ

Tak, udzielamy gwarancji 2 lat na montaż i 10 lat na odbarwienia folii.
Warunkiem uzyskania i utrzymania gwarancji na powłokę ceramiczną jest regularne mycie ręczne samochodu przynajmniej raz w miesiącu oraz pamiętanie o serwisach powłoki. Ponadto, zalecamy stosowanie wyłącznie środków do pielęgnacji samochodu zalecanych przez producenta powłoki ceramicznej.

Tak, warto zabezpieczyć nowy samochód, ponieważ nowe lakiery są bardziej wrażliwe na uszkodzenia powodowane przez czynniki zewnętrzne, takie jak ptasie odchody, chemikalia i owady. Zabezpieczenie lakieru może ochronić go przed takimi uszkodzeniami, a tym samym zachować jego wygląd i wartość. Mogą Państwo wybrać między powłoką ceramiczną, powłoką ochronną czy folią ochronną.

Zaleca się pranie tapicerki w samochodzie co 6 do 12 miesięcy, w zależności od częstotliwości i intensywności użytkowania samochodu. W celu utrzymania czystości i świeżości tapicerki, można ją regularnie czyścić i odkurzać, szczególnie w newralgicznych miejscach, takich jak fotele i dywaniki.

Bezbarwna folia ochronna daje ochronę lakieru samochodu przed zarysowaniami, zadrapaniami, zabrudzeniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Folie te są wykonane z wytrzymałych materiałów i są projektowane tak, aby być niewidoczne na lakierze samochodu. Zastosowanie bezbarwnej folii ochronnej jest wartościowe dla osób, które chcą zabezpieczyć swój samochód i zachować jego wartość. Może również pomóc w uniknięciu kosztownych napraw lakieru w przypadku jego uszkodzenia. Warto jednak pamiętać, że folia ta może wymagać regularnej pielęgnacji i serwisów, aby zachować swoje właściwości ochronne.

Plamy z wody na samochodzie niekoniecznie są winą powłoki. Mogą one powstać z różnych przyczyn, takich jak korozja, uszkodzenia lakieru, niedokładne mycie samochodu, wyschnięta woda i inne czynniki. Warto dokładnie zbadać źródło plam i w razie potrzeby skonsultować się z profesjonalistą w celu uzyskania pomocy w ich usunięciu.

Czas utrzymania się efektu polerowania lakieru zależy od wielu czynników, w tym od tego jak dokładnie jest on pielęgnowany po zabiegu. Wpływ na trwałość efektu polerowania mają czynniki zewnętrzne, takie jak, a także użytkowanie samochodu i jakość stosowanych do pielęgnacji produktów. Regularne mycie, konserwacja i ochrona lakieru przed czynnikami zewnętrznymi może przedłużyć trwałość efektu polerowania.

Jednym z mitów dotyczących powłok ceramicznych jest twierdzenie, że chronią one przed odpryskami. Niestety, to nieprawda. Jedynym skutecznym sposobem na zabezpieczenie lakieru przed odpryskami jest zastosowanie folii PPF.

Likwidacja szkody z OC sprawcy jest bardzo prosta. W celu uzyskania odszkodowania należy przesłać do ubezpieczyciela potwierdzenie zastosowania powłoki, takie jak certyfikat, rachunek bądź faktura. Po wizycie w celu oględzin pojazdu, przygotujemy wycenę powtórnego naniesienia powłoki, którą ubezpieczyciel może zaakceptować. Wtedy możemy przeprowadzić usługę bez ponoszenia dodatkowych kosztów. W przypadku likwidacji szkody z AC, postępowanie jest podobne, jeśli pojazd został wcześniej odpowiednio ubezpieczony. Jeśli nie, większość firm ubezpieczeniowych może odmówić wypłaty odszkodowania.

Tak, zatrzyma to proces dalszego szybszego zużycia, lecz informujemy klienta że niedoskonałości które powstały do tego momentu będą widoczne pod folią

Zamów na prezent

Chcesz sprawić radość Twoim bliskim, którzy pasjonują się motoryzacją, lub detailingiem? Skorzystaj z naszej oferty voucherów!

Przewiń do góry

Zamów Voucher

Wypełnij poniższy formularz, aby zakupić voucher prezentowy. 
Potwierdzimy zakup w ciągu 24 godzin przez maila lub telefonicznie.