Zmiana koloru - Folia PPF

Usługa oklejanie pojazdu folią do zmiany koloru, która pozwoli Ci na szybkie i łatwe odmienienie stylu Twojego samochodu lub motocykla.

Zmiana koloru pojazdu

Dzięki temu rozwiązaniu unikniesz kosztów i niedogodności związanych z tradycyjnym lakierowaniem pojazdu.
Oklejanie pojazdu folią to doskonała opcja dla osób, które chcą uzyskać niepowtarzalny wygląd swojego samochodu lub motocykla. Nasza firma oferuje szeroką gamę folii, w różnych kolorach i wzorach, które pozwolą Ci na stworzenie oryginalnego stylu, który przyciągnie uwagę innych kierowców.

Dlaczego warto?

 1. Oryginalny styl: Oklejenie pojazdu folią pozwala na uzyskanie niepowtarzalnego wyglądu samochodu lub motocykla. Możesz wybrać spośród wielu różnych kolorów i wzorów, co pozwoli Ci na stworzenie unikatowego stylu, który wyróżni się na drodze.
 2. Tradycyjne lakierowanie pojazdu może być kosztowne, czasochłonne i ingeruje w oryginalny lakier. Oklejanie folią jest znacznie tańsze i znacznie bardziej efektywne, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze.
 3. Oklejanie folią do zmiany koloru pozwala na szybkie i łatwe odwrócenie procesu, gdy zechcesz powrócić do oryginalnego koloru pojazdu. To oznacza, że nie trzeba ponownie malować całego pojazdu.
 4. Oklejenie pojazdu folią do zmiany koloru pozwala na ochronę lakieru przed uszkodzeniami mechanicznymi, promieniowaniem UV i warunkami atmosferycznymi. To oznacza, że folia chroni pojazd przed zarysowaniami, blaknięciem oryginalny lakier

Co otrzymam?

Atutem naszej usługi jest również łatwość powrotu do stanu poprzedniego. Jeśli zdecydujesz się na zmianę koloru swojego pojazdu, a następnie zechcesz wrócić do pierwotnego wyglądu, wystarczy usunąć folię bez konieczności przeprowadzania kosztownego i czasochłonnego procesu lakierowania.

Zapewniamy również wysoką jakość i trwałość naszych folii, które są odporne na warunki atmosferyczne, promieniowanie UV oraz zarysowania. Dzięki temu masz pewność, że zmiana koloru Twojego pojazdu będzie utrzymywać się przez długi czas.

Nie zwlekaj i odmień styl swojego pojazdu dzięki usłudze oklejania folią do zmiany koloru. Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści doradzą Ci w wyborze odpowiedniej folii i przeprowadzą proces oklejania w profesjonalny sposób.

Wybierz odpowiedni pakiet

Boczek fotela

200 zł
 • Zakres usługi:
 • Przygotowanie lakieru i innych powierzchni pod aplikacje powłoki ochronnej
 • Aplikacja powłoki na lakier
 • Zabezpieczenie tworzyw sztucznych
 • Zabezpieczenie reflektorów oraz świateł

Cały fotel

450 zł
 • Zakres usługi:
 • Przygotowanie lakieru i innych powierzchni pod aplikacje powłoki ochronnej
 • Aplikacja powłoki na lakier
 • Zabezpieczenie tworzyw sztucznych
 • Zabezpieczenie reflektorów oraz świateł
Popularny

Podłokietnik

200 zł
 • Zakres usługi:
 • Przygotowanie lakieru i innych powierzchni pod aplikacje powłoki ochronnej
 • Aplikacja powłoki na lakier
 • Zabezpieczenie tworzyw sztucznych
 • Zabezpieczenie reflektorów oraz świateł

Obszywanie kierownicy

350 zł
 • Zakres usługi:
 • Przygotowanie lakieru i innych powierzchni pod aplikacje powłoki ochronnej
 • Aplikacja powłoki na lakier
 • Zabezpieczenie tworzyw sztucznych
 • Zabezpieczenie reflektorów oraz świateł

Dlaczego Detailing System?

Jakość usług

Gwarantujemy wysoką jakość naszych prac

Specjalistyczny sprzęt

Używamy najnowszych i sprawdzonych technologii

Darmowe konsultacje

Za darmo doradzimy najlepsze rozwiązanie

Czas realizacji

90% zleceń realizujemy w ciągu tego samego tygodnia

Sprawdź opinie naszych klientów

FAQ

Tak, udzielamy gwarancji 2 lat na montaż i 10 lat na odbarwienia folii.
Warunkiem uzyskania i utrzymania gwarancji na powłokę ceramiczną jest regularne mycie ręczne samochodu przynajmniej raz w miesiącu oraz pamiętanie o serwisach powłoki. Ponadto, zalecamy stosowanie wyłącznie środków do pielęgnacji samochodu zalecanych przez producenta powłoki ceramicznej.

Tak, warto zabezpieczyć nowy samochód, ponieważ nowe lakiery są bardziej wrażliwe na uszkodzenia powodowane przez czynniki zewnętrzne, takie jak ptasie odchody, chemikalia i owady. Zabezpieczenie lakieru może ochronić go przed takimi uszkodzeniami, a tym samym zachować jego wygląd i wartość. Mogą Państwo wybrać między powłoką ceramiczną, powłoką ochronną czy folią ochronną.

Zaleca się pranie tapicerki w samochodzie co 6 do 12 miesięcy, w zależności od częstotliwości i intensywności użytkowania samochodu. W celu utrzymania czystości i świeżości tapicerki, można ją regularnie czyścić i odkurzać, szczególnie w newralgicznych miejscach, takich jak fotele i dywaniki.

Bezbarwna folia ochronna daje ochronę lakieru samochodu przed zarysowaniami, zadrapaniami, zabrudzeniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Folie te są wykonane z wytrzymałych materiałów i są projektowane tak, aby być niewidoczne na lakierze samochodu. Zastosowanie bezbarwnej folii ochronnej jest wartościowe dla osób, które chcą zabezpieczyć swój samochód i zachować jego wartość. Może również pomóc w uniknięciu kosztownych napraw lakieru w przypadku jego uszkodzenia. Warto jednak pamiętać, że folia ta może wymagać regularnej pielęgnacji i serwisów, aby zachować swoje właściwości ochronne.

Plamy z wody na samochodzie niekoniecznie są winą powłoki. Mogą one powstać z różnych przyczyn, takich jak korozja, uszkodzenia lakieru, niedokładne mycie samochodu, wyschnięta woda i inne czynniki. Warto dokładnie zbadać źródło plam i w razie potrzeby skonsultować się z profesjonalistą w celu uzyskania pomocy w ich usunięciu.

Czas utrzymania się efektu polerowania lakieru zależy od wielu czynników, w tym od tego jak dokładnie jest on pielęgnowany po zabiegu. Wpływ na trwałość efektu polerowania mają czynniki zewnętrzne, takie jak, a także użytkowanie samochodu i jakość stosowanych do pielęgnacji produktów. Regularne mycie, konserwacja i ochrona lakieru przed czynnikami zewnętrznymi może przedłużyć trwałość efektu polerowania.

Jednym z mitów dotyczących powłok ceramicznych jest twierdzenie, że chronią one przed odpryskami. Niestety, to nieprawda. Jedynym skutecznym sposobem na zabezpieczenie lakieru przed odpryskami jest zastosowanie folii PPF.

Likwidacja szkody z OC sprawcy jest bardzo prosta. W celu uzyskania odszkodowania należy przesłać do ubezpieczyciela potwierdzenie zastosowania powłoki, takie jak certyfikat, rachunek bądź faktura. Po wizycie w celu oględzin pojazdu, przygotujemy wycenę powtórnego naniesienia powłoki, którą ubezpieczyciel może zaakceptować. Wtedy możemy przeprowadzić usługę bez ponoszenia dodatkowych kosztów. W przypadku likwidacji szkody z AC, postępowanie jest podobne, jeśli pojazd został wcześniej odpowiednio ubezpieczony. Jeśli nie, większość firm ubezpieczeniowych może odmówić wypłaty odszkodowania.

Tak, zatrzyma to proces dalszego szybszego zużycia, lecz informujemy klienta że niedoskonałości które powstały do tego momentu będą widoczne pod folią

Zamów na prezent

Chcesz sprawić radość Twoim bliskim, którzy pasjonują się motoryzacją, lub detailingiem? Skorzystaj z naszej oferty voucherów!

Przewiń do góry

Zamów Voucher

Wypełnij poniższy formularz, aby zakupić voucher prezentowy. 
Potwierdzimy zakup w ciągu 24 godzin przez maila lub telefonicznie.