Przygotowanie samochodu pod sprzedaż

Zwiększ wartość swojego samochodu przed sprzedażą! Odśwież i odnów zużyte elementy.

Zabezpieczenie

Czy chcesz sprzedać swój samochód za jak najlepszą cenę?

Oto kilka wskazówek, które Ci w tym pomogą!
Przede wszystkim, ważne jest, aby dokładnie przygotować swój pojazd do sprzedaży.Dokładna wypranie i konserwacja samochodu może zwiększyć jego wartość i zainteresowanie ze strony potencjalnych klientów.

Precyzja i dbałość o szczegóły są niezbędne, aby pojazd prezentował się jak najlepiej. Odkurzenie i umycie samochodu, a także jego wyczyszczenie od wewnątrz, może znacznie poprawić jego wygląd i atrakcyjność.
Pamiętaj też o wymianie płynów eksploatacyjnych i wymianie filtrów, co zwiększa bezpieczeństwo jazdy i przedłuża żywotność pojazdu.

Dobrze przygotowany samochód do sprzedaży może zostać odsprzedany za wyższą

Dlaczego warto?

1. Samochód zostanie dokładnie wyczyszczony i odświeżony, co zwiększy jego atrakcyjność i przyciągnie więcej zainteresowanych kupnem.

2. Profesjonalne podejście do czyszczenia i odświeżania auta zwiększy jego wartość przy sprzedaży, co może przynieść większe zyski.

Co otrzymam?

 1. Bardzo dobrze przygotowane auto wizualnie, które zostanie odświeżone i odnowione, aby zwrócić uwagę potencjalnych nabywców.
 2. Wyprany i wyczyszczony środek, który zwiększy atrakcyjność twojego samochodu i przyciągnie większą liczbę zainteresowanych kupnem.
 3. Wyższą wartość przy sprzedaży, dzięki poprawie stanu i wyglądu twojego samochodu. Dzięki temu będę miał większą szansę na uzyskanie wyższej ceny sprzedaży i zwiększenie swoich zysków.
 4. Możliwość wyboru różnych dodatkowych usług, takich jak profesjonalne zdjęcia samochodu, pomoc w przygotowaniu ogłoszenia sprzedażowego.To wszystko pomoże Ci sprzedać twój samochód szybciej i za lepszą cenę.

Wybierz odpowiedni pakiet

Basic

400 zł
 • Zakres usługi:
 • mycie samochodu
 • konserwacja plastików zewnętrznych
 • konserwacja opon
 • sprzątanie oraz czyszczenie plastików
 • pranie foteli
 •  
 •  

Optimum

800 zł
 • Zakres usługi:
 • mycie samochodu
 • mechaniczne nałożenie AIO
 • konserwacja plastików zewnętrznych
 • pranie foteli
 • zdjecia do sprzedaży
 •  
 •  
Popularny

Ultimate

1200 zł
 • Zakres usługi:
 • mycie samochodu
 • korekta lakieru one-step
 • konserwacja plastików zewnętrznych
 • pranie foteli, podłogi, boczków drzwi
 • czyszczenie plastików oraz dressing
 • czyszczenie podsufitki
 • zdjecia do sprzedaży

Dlaczego Detailing System?

Jakość usług

Gwarantujemy wysoką jakość naszych prac

Specjalistyczny sprzęt

Używamy najnowszych i sprawdzonych technologii

Darmowe konsultacje

Za darmo doradzimy najlepsze rozwiązanie

Czas realizacji

90% zleceń realizujemy w ciągu tego samego tygodnia

Opinie -Przygotowanie samochodu do sprzedaży

FAQ

Tak, udzielamy gwarancji 2 lat na montaż i 10 lat na odbarwienia folii.
Warunkiem uzyskania i utrzymania gwarancji na powłokę ceramiczną jest regularne mycie ręczne samochodu przynajmniej raz w miesiącu oraz pamiętanie o serwisach powłoki. Ponadto, zalecamy stosowanie wyłącznie środków do pielęgnacji samochodu zalecanych przez producenta powłoki ceramicznej.

Tak, warto zabezpieczyć nowy samochód, ponieważ nowe lakiery są bardziej wrażliwe na uszkodzenia powodowane przez czynniki zewnętrzne, takie jak ptasie odchody, chemikalia i owady. Zabezpieczenie lakieru może ochronić go przed takimi uszkodzeniami, a tym samym zachować jego wygląd i wartość. Mogą Państwo wybrać między powłoką ceramiczną, powłoką ochronną czy folią ochronną.

Zaleca się pranie tapicerki w samochodzie co 6 do 12 miesięcy, w zależności od częstotliwości i intensywności użytkowania samochodu. W celu utrzymania czystości i świeżości tapicerki, można ją regularnie czyścić i odkurzać, szczególnie w newralgicznych miejscach, takich jak fotele i dywaniki.

Bezbarwna folia ochronna daje ochronę lakieru samochodu przed zarysowaniami, zadrapaniami, zabrudzeniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Folie te są wykonane z wytrzymałych materiałów i są projektowane tak, aby być niewidoczne na lakierze samochodu. Zastosowanie bezbarwnej folii ochronnej jest wartościowe dla osób, które chcą zabezpieczyć swój samochód i zachować jego wartość. Może również pomóc w uniknięciu kosztownych napraw lakieru w przypadku jego uszkodzenia. Warto jednak pamiętać, że folia ta może wymagać regularnej pielęgnacji i serwisów, aby zachować swoje właściwości ochronne.

Plamy z wody na samochodzie niekoniecznie są winą powłoki. Mogą one powstać z różnych przyczyn, takich jak korozja, uszkodzenia lakieru, niedokładne mycie samochodu, wyschnięta woda i inne czynniki. Warto dokładnie zbadać źródło plam i w razie potrzeby skonsultować się z profesjonalistą w celu uzyskania pomocy w ich usunięciu.

Czas utrzymania się efektu polerowania lakieru zależy od wielu czynników, w tym od tego jak dokładnie jest on pielęgnowany po zabiegu. Wpływ na trwałość efektu polerowania mają czynniki zewnętrzne, takie jak, a także użytkowanie samochodu i jakość stosowanych do pielęgnacji produktów. Regularne mycie, konserwacja i ochrona lakieru przed czynnikami zewnętrznymi może przedłużyć trwałość efektu polerowania.

Jednym z mitów dotyczących powłok ceramicznych jest twierdzenie, że chronią one przed odpryskami. Niestety, to nieprawda. Jedynym skutecznym sposobem na zabezpieczenie lakieru przed odpryskami jest zastosowanie folii PPF.

Likwidacja szkody z OC sprawcy jest bardzo prosta. W celu uzyskania odszkodowania należy przesłać do ubezpieczyciela potwierdzenie zastosowania powłoki, takie jak certyfikat, rachunek bądź faktura. Po wizycie w celu oględzin pojazdu, przygotujemy wycenę powtórnego naniesienia powłoki, którą ubezpieczyciel może zaakceptować. Wtedy możemy przeprowadzić usługę bez ponoszenia dodatkowych kosztów. W przypadku likwidacji szkody z AC, postępowanie jest podobne, jeśli pojazd został wcześniej odpowiednio ubezpieczony. Jeśli nie, większość firm ubezpieczeniowych może odmówić wypłaty odszkodowania.

Tak, zatrzyma to proces dalszego szybszego zużycia, lecz informujemy klienta że niedoskonałości które powstały do tego momentu będą widoczne pod folią

Zamów na prezent

Chcesz sprawić radość Twoim bliskim, którzy pasjonują się motoryzacją, lub detailingiem? Skorzystaj z naszej oferty voucherów!

Przewiń do góry

Zamów Voucher

Wypełnij poniższy formularz, aby zakupić voucher prezentowy. 
Potwierdzimy zakup w ciągu 24 godzin przez maila lub telefonicznie.