Mazda CX-30-Folia ochronna + powłoka ceramiczna

Mazda CX-30-Folia ochronna + powłoka ceramiczna

Jeśli chcesz zabezpieczyć swój samochód przed wszelkimi niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, zapraszamy do skorzystania z naszej usługi hybrydowego zabezpieczenia folią ochronną. Tym razem mieliśmy przyjemność pracować na pięknej Mazdzie CX-30, w kolorze intensywnej czerwieni, która została w pełni zabezpieczona przed uszkodzeniami.

W ramach naszej usługi zastosowaliśmy  folię ochronną PPF, która obejmowała cały front samochodu. To oznaczało, że maska, błotniki, zderzak, lampy, słupki A oraz lusterka zostały w pełni pokryte ochronną folią, chroniącą przed zarysowaniami, kamieniami i innymi uszkodzeniami powierzchni.

Ponadto, zabezpieczyliśmy wewnętrzne elementy lakieru Mazdy CX-30, stosując niezawodną powłokę CarPro. To innowacyjne rozwiązanie zapewnia długotrwałą ochronę lakieru przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV, deszcz, sól i inne.

Nasza usługa jest kompleksowa i obejmuje dokładne przygotowanie powierzchni samochodu przed aplikacją folii PPF oraz powłoki ochronnej. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoój samochód jest chronioy w sposób najwyższej jakości.

Jeśli szukasz nie tylko ochrony, ale również pięknego wyglądu dla swojego samochodu, to zastosowana przez nas folia PPF i powłoka ochronna są idealnym rozwiązaniem. Ochrona przed uszkodzeniami i długotrwałe zachowanie koloru i połysku lakieru, to najlepsze, co możesz zrobić dla swojego samochodu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi i do odwiedzenia naszego fanpage, gdzie znajdziesz pełen zakres naszych usług, a także informacje na temat folii PPF i powłok ochronnych oraz cennik. 🚗🛡️💪🏼 #MazdaCX30 #PPF #FoliaOchronna #CarPro #ZabezpieczenieSamochodu #Detailing #AutoDetailingSystem #Krakow #Katowice #Trzebinia 🛡️🚗💯

folia ochronna Mazda CX-30 folia ochronna Mazda CX-30 folia ochronna folia ochronna Mazda CX-30 folia ochronna Mazda CX-30 folia ochronna Mazda CX-30 folia ochronna Mazda CX-30

Sprawdź również

Przewiń do góry